Evropský habitat: diskuze o budoucnosti našeho bydlení!

Praha je atraktivní nejen pro běžné turisty, ale je také typickým kongresovým městěm. V Praze se od revoluce konalo velké množství významných sjezdů a konferencí a ani rok 2016 nebude výjimkou. V březnu do našeho hlavního města zavítá dálší konference OSN, tentokrát jedna z jejích komisí .. nebudu Vás napínat … je to Evropská hospodářská komise!

Konference „Evropský habitat“ – 16. – 18. března

Jde o přípravnou konferenci k celosvětové diskuzi OSN o udržitelném bydlení, jejíž hlavní část proběhne později v Ekvádoru. Vstup na konferenci je zdarma a bude to zážitek, tím jsme si 100% jisti! Nejen, že je to perfektní příležitost setkat se s lidmi s 56 zemí světa (!), ale bude se diskutovat a pracovat s dokonalým tématem, který se týká každého z nás:

Bydlení v životaschopných městech

Každého, koho toto téma zajímá, rozhodně ponoukáme se akce zúčastit! Jde přeci o naši budoucnost! Nebude se samozřejmě pouze diskutovat, ale na programu jsou i různé workshopy a další doprovodné akce. Registrace je už v plném proudu, takže nemáte-li v polovině března co na práci a máte-li chuť se účasnit něčeho velkého, zaregistrujte se už teď: www.europeanhabitat.com

Proč si myslíme, že to za to stojí?

Odpověď je jasná. Chceme přece žít v hezkých městech a chceme navštěvovat hezká města. Pečlivě se zajímáme o projekt našeho obývacího pokoje, ale nesledujeme, co na nás chystají naši zastupitelé. Budou se budovat cyklistické stezky? Budou se vytvářet chytrá veřejná prostranství, kde se lidé mohou přirozeně setkávát? Zastaví se výstavba nelidských satelitních městeček, kterými se zanáší i okolí Prahy? Zapojme se do diskuze a plánování v březnu, v Praze!

(Visited 51 times, 1 visits today)